On-line

Wizz Air představuje novou mobilní aplikaci pro majitele chytrých telefonů

Wizz Air oznámila spuštění nové mobilní aplikace. V současné době je aplikace zdarma dostupná pro uživatele telefonů iPhone. V brzké době se chystá také aplikace pro Android a další mobilní platformy.

Aplikace Wizz pro iPhone umožňuje snadnou správu rezervovaných letenek, vyhledávání spojů a členům Wizz Air Discount Club také přímý nákup letenek. Uživatelé mohou snadno přidávat palubní i odbavená zavazadla, přikupovat všechny dostupné doplňkové služby jako například WIZZ XXLong nabízející místa v letadle s větším prostorem pro nohy či WIZZ Xpress pro přednostní nástup do letadla a k dispozici je také přímý přístup k informacím o letech.

Aplikace je v současné době dostupná v angličtině, němčině, maďarštině, polštině a rumunštině. Do budoucna se počítá také s podporou českého jazyka.

-red-

Čtěte také

  1. Specialista na digitální obsah a vizualizaci iiot
    Brno-Ostrovačice | od 50 000 Kč výše
  2. Recruiter/Betreuer pro Německou firmu Humanus Personalservice
    Nördlingen | 2080 EUR za měsíc
  3. Akviziční specialista
    Praha | 40000 - 60000 Kč za měsíc
  4. Návrhář Nábytku
    Mníšek pod Brdy | 40000 Kč za měsíc
  5. Hledáme Produktového specialistu – spotřební elektronika
    Praha | 45000 - 80000 Kč za měsíc
Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!