Komunikace

Vavřinec Hradílek je tváří značky Honor

„Výběr Evy Samkově jako tváře Honoru se ukázal jako velmi správný krok. Vavřinec Hradílek je pak dalším skvělým posunem v komunikaci značky. Vávra s Evou se báječně doplňují, rozumí si a panuje mezi nimi přátelská rivalita.

To všechno se bude odrážet i v našich nadcházejících kampaních,“ říká k výběru další tváře Tomáš Veselý, Marketing & e-Commerce manager značky Honor pro střední Evropu.

Vávra je jedním z nejnadanějších světových kajakářů. Je mistrem světa z roku 2013, ale především hrdým držitelem stříbrné medaile z letních olympijských her v Londýně v roce 2012, kde závodil ve vodním slalomu. Kromě závodů ve vodním slalomu rád posouvá hranice extrémního kajakingu v divokých peřejích po celém světě, čímž přesně zapadá do komunikačního konceptu značky Honor, která používá slogan Be Brave.

Vavra_Honor_II

Úspěšný kajakář se v komunikaci značky Honor po boku Evy Samkové objeví už v létě. Odvážná nadcházející kampaň k novému smartphonu, který značka Honor v nejbližší době představí, bude plná soupeření, porovnávání a vzájemného poměřování sil. Porovnávat se budou jak Eva s Vávrou, tak Honor se svými konkurenčními značkami.

Čtěte také

  1. PPC specialista | senior | 2 dny home office
    České Budějovice | 50000 - 100000 Kč za měsíc
  2. Koordinátor/ka promo akcí - možnost práce Z domova
    Modletice
  3. Obchodní zástupce pro hokejovou značku (celá ČR)
    Plzeň | 30000 - 70000 Kč za měsíc
  4. Marketingový specialista s AJ
  5. Recruiter/Betreuer pro Německou firmu Humanus Personalservice
    Nördlingen | 2080 EUR za měsíc
Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!