ICT

Intel: „Nesem vám noviny“ o nových procesorech

Společnost Intel na Veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas představila svou novou procesorovou řadu Intel Core druhé generace. V České republice se společnost Intel rozhodla své klíčové oznámení roku 2011 podpořit kromě klasických PR nástrojů také distribucí zvláštního vydání tištěného newsletteru s názvem Intel Today. Tříkrálové vydání roznesly společně s perníkovými figurkami do pražských vydavatelských domů kamelotky ve stylových kostýmech „Tří králů”.

Z rukou Kašpara, Melichara a Baltazara se tak k novinářům dostávají noviny shrnující nejenom klíčová fakta o produktu, ale také anketa osobností (Petr Koubský, DJ Ladida, doc. Petr Klán z Akademie věd ČR, Evžen Pavlovský z Intelu a raper Vladimír 518) k technologiím budoucnosti, IT trendy pro rok 2011 a další zajímavé informace. Noviny Intel Today uvádí text publicisty Tomáše Zilvara z webu 4004. Tříkrálový newsletter je distribuován i elektronicky médiím a obchodním partnerům společnosti Intel v ČR.

Druhou generaci procesorů Intel Core považují nezávislí analytici za jeden z nejpřevratnějších produktů společnosti Intel v celé jeho více než čtyřicetileté historii.

Čtěte také

  1. Elektro content master | i absolventi (40 - 60.000 Kč)
    Nový Jičín | 40000 - 60000 Kč za měsíc
  2. Marketingový specialista – 13.mzda (30.-40.000Kč) #2524
    Brno | 30000 - 40000 Kč za měsíc
  3. International management trainee
    Modletice
  4. Obchodní zástupce / Sales Representative - Morava (oftalmologie)
    50000 - 50500 Kč za měsíc
  5. Specialista vendor marketingu (M/Ž)
    Mukařov | 43000 - 45000 Kč za měsíc
Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!