Reklama

Aktivní komunikace Sport 1 a 2

Sportovní kanály Sport 1 a 2 patřící pod Chello Central Europe zahájily intenzivní komunikační kampaň k podpoře znalosti obou značek.
Březnová bigboardová kampaň pokrývající největší města ČR komunikuje exkluzivní televizní přenosy ze španělské fotbalové ligy na Sport 2. Jde vůbec o první ATL kampaň na stanice skupiny Sport TV. Kampaň doplnil event pro fanoušky fotbalu a digitální PR k podpoře sledovanosti reprezentačního fotbalového zápasu Skotsko – Česko.

Event a digitální PR pro Chello zajišťovala agentura PR POINT. „Hodnotit zatím můžeme jen podporu přenosu reprezentačního utkání se Skoty, kde jsme dosáhli podílu na sledovanosti 2,5 % v cílové skupině 15+, v mužské dokonce 4,2 %, což je skvělý výsledek,“ komentoval dílčí aktivity Václav Mozer, Senior Marketing & PR Manager společnosti Chello Central Europe.

-red-

Čtěte také

  1. Specialista na digitální obsah a vizualizaci iiot
    Brno-Ostrovačice | od 50 000 Kč výše
  2. Recruiter/Betreuer pro Německou firmu Humanus Personalservice
    Nördlingen | 2080 EUR za měsíc
  3. Part-time administrátor/ka e-shopu a informačního systému
    Praha 9 | 195 Kč za hodinu
  4. Obchodní zástupce pro hokejovou značku (celá ČR)
    Plzeň | 30000 - 70000 Kč za měsíc
  5. Specialista/tka marketingu
    Říčany | 35000 - 40000 Kč za měsíc
Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!