V polovině července společnost AstraZeneca vyhlásila výběrové řízení na novou PR agenturu. Vybírala celkem z pěti nabídek, které předložily agentury TV Praha, Weber Shandwick, Joe PR, T.T.V. Public Relations a B.I.G. Public Relations.
„Vítěznou agenturou se stala T.T.V. Public Relations, která prezentovala komplexní komunikační strategii odpovídající záměrům naší společnosti i našemu postavení na trhu,“ uvedla Romana Tomasová, PR manažerka společnosti AstraZeneca.
Agentura T.T.V. PR se od srpna 2004 bude podílet na realizaci celkové strategie pro vnější a vnitřní komunikaci společnosti. Vítěz výběrového řízení se současně zaměří na posílení vnímání společnosti AstraZeneca jako profesionální a zodpovědné firmy, zvýšení povědomí o společnosti a oblastech jejího působení mezi nejširší i odbornou veřejností.
AstraZeneca je mezinárodní společnost, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léků na lékařský předpis a nabídkou služeb v oblasti zdravotní péče. AstraZeneca je jednou z největších farmaceutických společností na světě s obratem více než 18.8 miliard dolarů ročně.
– red –