Značka Heineken spouští televizní kampaň „Sunrise“, která bude propagovat nejen značku jako takovou, ale převážně zodpovědnou konzumaci a mezinárodní projekt Enjoy Heineken Responsibly. Kampaň, která běží od 16. října na TV Nova, Prima TV a ČT, bude na začátku podpořena také v barech a klubech. Originální spot na Youtube kanálu Heineken, jehož hlavní tváří je slavná DJka Audrey Napoleon, zhlédly již 3 miliony návštěvníků.
„Značka Heineken je bezpochyby spojena se zábavou a vírem nočního života, ale spotřebitelé by neměli zapomínat, že méně je někdy více. Chceme jim ukázat, že zodpovědní konzumenti si mohou užívat lépe a déle. Jak ostatně zní podtitul kampaně – Sunrise belongs to moderate drinkers (svítání patří zodpovědným). Spot podpoříme také zajímavými akcemi, se kterými půjdeme přímo za spotřebiteli. Máme připravené vody s logem Heinekenu, které budou zdarma distribuovány ve vybraných klubech,“ shrnuje kampaň Richard Gažo, brand manažer značky. Eventy se speciálně obrandovanými lahvemi s vodou v klubech pro Heineken zajišťuje agentura PPM, komunikaci má na starost PLEON Impact, mediální agenturou je Starcom MediaVest.
Heineken se spotem v České republice rozhodl podpořit své aktivity v oblasti zodpovědné konzumace a prevence. Diváci budou moci spot sledovat od poloviny října na hlavních televizních kanálech. Ve videu jim hlavní hrdina spolu se slavnou DJkou předvede, že prokládat alkohol vodou a pít přiměřeně, se vyplácí.
Celá kampaň je součástí mezinárodní iniciativy Enjoy Heineken Responsibly, která globálně propaguje zodpovědnou konzumaci a působí preventivně v oblasti nadměrné konzumace alkoholu. Její logo se objevuje ve všech spotech, na vizuálech či obalech značky Heineken.
– red –