Reklama

Kampaň ČRo Sever je ve znamení „kmotrů a uhlí“

Nová in-house vytvořená kampaň Českého rozhlasu Sever bude mít komiksové pojetí. Využívat bude opět nadsázku a humor – konkrétně se zaměří na téma „kmotrů“ a těžby uhlí. Jejím cílem je zaujmout místní obyvatele a pomoci vylepšit poslechovost regionální stanice.

„Vizuály navazují svým obsahem a pojetím na lednovou kampaň v kraji Vysočina ‚Od nás se TO dozvíte jako první!‘. Zaměřili jsme se na města Most a Ústí nad Labem, kde cítíme potenciál v navýšení poslechovosti. Vybrali jsme témata, která se lokálně dotýkají všech místních obyvatel, tedy pro Mostecko těžbu uhlí a pro Ústecko narážku na v médiích tak často zmiňované kmotrovství,“ uvedl vedoucí marketingu ČRo Jiří Haramul.

Rozhlassever

Lehká nadsázka je tentokrát ztvárněná komiksovými kresbami. Hlavním sdělením je opět rychlost informace, kterou posluchač může dostat jedině od své regionální stanice. Kampaň poběží celý červen v tištěných médiích, na sociálních sítích i pomocí venkovní reklamy.

Čtěte také

  1. Specialista na digitální obsah a vizualizaci iiot
    Brno-Ostrovačice | od 50 000 Kč výše
  2. Marketingový manažer | služební auto | Jihlavsko
    Jihlava | 70000 - 80000 Kč za měsíc
  3. Akviziční specialista
    Praha | 40000 - 60000 Kč za měsíc
  4. Moderátor/ka online her – až 35 000 Kč
    Zlín | 29000 - 35000 Kč/měsíc
  5. Hledáme Produktového specialistu – spotřební elektronika
    Praha | 45000 - 80000 Kč za měsíc
Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!